Obecnie magazyn energii można odpisać od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, ale tylko razem z instalacją do produkcji prądu. Osoby, które mają już zamontowane urządzenia nie mogą skorzystać z tego odpisu w przypadku zakupu samych magazynów energii.
[Wersja PDF]